Markéta Listíková © 2004-2016  All rights reserved. www.listikova.cz

     Hned na začátku své profesionální dráhy fotografky jsem zjistila, že fotit svatby mi přináší největší radost. Že právě tohle je to, co chci dělat. Dokumentovat ten úžasný den, který uběhne tak rychle, že si z něj člověk sotva něco pamatuje. Klienti si teprve nad fotografiemi začínají vzpomínat na některé okamžiky a tyto okamžiky jim na svatebních fotografiích zůstanou zachycené navždy.

     Jsem u každé zajímavé události a snažím se ji zaznamenat pokud možno netradičním způsobem. Fotografuji nálady a emoce, společné souznění mezi novomanžely a pocity štěstí. Z okolního prostředí se snažím vytěžit co nejvíc, baví mě hledat průhledy, odrazy, detaily. 

     Nabízím fotografování Vaší svatby v rozsahu od svatebního obřadu a společných portrétů novomanželů až po fotografování celého svatebního dne. Svatební den byste si měli především prožít, a tak preferuji schůzku předem, kde je možné vyjasnit si všechny detaily ohledně Vašich požadavků na svatební fotografie a předejít tak zdržování během samotného dne D.